facebook
Kostka arkady

Kostka Arkady

Wrastający paznokieć zakrzywiając się podczas wzrostu uszkadza otaczającą tkankę miękką. Początkowo powoduje lekki ból i wrażliwość na dotyk. Nieleczony może spowodować stan zapalny wału paznokciowego często z ziarninowaniem tzw. "dzikiem mięsem". Wówczas ból może stać się bardzo dotkliwy utrudniając prawidłowe funkcjonowanie.

Przyczyn wrastania paznokci może być bardzo dużo:

  • stosowanie niewłaściwego obuwia - o wąskich czubkach, wysokich obcasach bądź źle dobranym rozmiarze,
  • nieprawidłowe skracanie płytki paznokciowej - zbyt krótkie przycinanie, obcinanie "na okrągło" płytki lub wycinanie bocznych rogów paznokcia,
  • urazy mechaniczne,
  • predyspozycje genetyczne,
  • wady stóp,
  • choroby np. grzybica.

 

 

REWOLUCJA W LECZENIU WRASTAJĄCEGO PAZNOKCIA

 

kostka arkady

 


Innowacyjne narzędzie do bezinwazyjnego usuwania problemu wrastających lub wkręcających się paznokci, KOSTKA ARKADY to szybka, skuteczna i praktycznie bezbolesna metoda na pozbycie się problemu cywilizacyjnego. Już po jednym zabiegu można cieszyć się z przyjemności chodzenia, a paznokcie przybierają zdrowy i estetyczny wygląd.

 

 

 

 

zabieg

 

 

 

Zabieg trwa około 40 minut i w 95% przypadków ogranicza się tylko do jednej wizyty. Zastępuje dotychczas znane metody leczenia: klamry czy całkowite lub częściowe usunięcie płytki paznokciowej przez lekarza chirurga (metoda ta jest dość okrutna i mało skuteczna ponieważ w 70% przypadków wrastanie nawraca). Uciążliwe i bardzo bolesne wrastanie paznokci , deformacje po zabiegu chirurgicznym czy wrosty w kształcie podkowy nie są już problemem!

 

 

 

 

Przykładowe efekty zabiegów z zastosowaniem Kostki Arkady

 

zabieg_01.jpgzabieg_02.jpgzabieg_03.jpgzabieg_04.jpg

 

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami lekarzy oraz zadowolonych pacjentów - kliknij tutaj.

 

Więcej informacji o kostce znajdziecie Państwo także na stronie: www.kostkaarkady.com

Adres gabinetu:

ul. Okulickiego 46
71-031 Szczecin

tel.: 605 507 508

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Beauty

Czy wiesz, że...

Kolagen ze względu na swoje właściwości i rolę w organizmie został określony mianem "białka młodości". Decydująco wpływa na wiek biologiczny organizmu, jego młodzieńczy wygląd, witalność, odporność, szybkość regeneracji, a nawet na samopoczucie i długowieczność.